Bezpieczeństwo Idzie w Ruch

16.11.2014  w Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych pod patronatem KRBRD wraz z GDDKiA, GITD oraz fundacjami Pasje i Anikar zorganizowaliśmy w CH Arkadia imprezę „Bezpieczeństwo Idzie w Ruch”. Celem było dotarcie do jak największej liczby ludzi z przesłaniem, że prawidłowa edukacja, budowanie świadomości i odpowiedzialności przyczynia się do zmniejszenia tragicznych skutków wypadków drogowych.

Czytaj więcej

Wizja Zero – Inowrocław

25.06.2014 w Inowrocławiu na zaproszenie organizatorów Polskiej Wizji Zero odpowiedzialni byliśmy za przygotowanie części konferencji dotyczącej kosztów wypadków drogowych.

Czytaj więcej

Bezpieczny Pieszy

12.06.2014 Fundacja Marsz Zebry przeprowadziła pokazowe warsztaty dla dzieciaków w Szkole Podstawowej Inspiracja. Warsztaty dotyczyły bezpieczeństwa Pieszych na drogach.

Czytaj więcej

Warszawski Piknik Rodzinny

W 2014 r. Fundacja Marsz Zebry wzięła udział w Warszawskim Pikniku Rodzinnym.  W czasie jego trwania poprowadziliśmy z dzieciakami i ich rodzicami blok zajęć pod tytułem: „ Malujemy Bezpieczne Drogi”. Szczególnie zależało nam na wciągnięciu rodzin do pracy na warsztatach. Dla dzieciaków rodzice są najważniejszymi osobami i jeśli rodzice są świadomi, mają wiedzę, przestrzegają zasad to dzieciakom […]

Czytaj więcej

Wypada by Pamiętać – kampania internetowa

W Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych Fundacja przeprowadziła internetową kampanię „Wypada by Pamiętać”.

Czytaj więcej