Jak oswoić tego potwora czyli jak komunikować bezpieczeństwo na drogach?

Jak oswoić tego potwora czyli jak komunikować bezpieczeństwo na drogach? Xcommunica.

Nam wszystko co dobre przytrafia się z reguły jak jest zimno…. I właśnie takiego zimowego dnia odebrałam telefon.

– Dzień dobry Pani.

– Dzień dobry, słucham

– Jestem z agencji kreatywnej Xcommunica. Dostaliśmy namiar do państwa i chcielibyśmy się spotkać i porozmawiać o możliwości współpracy . ( tu nastąpiła cisza w słuchawce bo nie wiedziałam czy śnię czy jednak mam kontakt z rzeczywistością)

Oczywiście ta pierwsza rozmowa mogła wyglądać trochę inaczej, czas jednak zaciera słowa. Sens jednak w pełni oddaje to co napisałam.

Później było spotkanie. Po raz pierwszy  w lutowy poniedziałek. Zimno jak diabli, zacinał śnieg. Przyjechała trójka młodych fantastycznych ludzi. Małgorzata, Tomek i Jacek. Na początku nie do wszystkiego co mówiliśmy byli przekonani. Mieli swoje doświadczenia i obserwacje. W drugiej godzinie rozmowy ustaliliśmy wspólne stanowisko i podjęliśmy decyzję o współpracy. Od tego lutowego poniedziałku zyskaliśmy świetnych, młodych, o otwartych głowach ludzi. Na dodatek co warto, co chcemy, co należy podkreślić tyrają bez wynagrodzenia. I chce im się. I to jest fantastyczne.

Zrobili już różne rzeczy z nami. Mam nadzieję, ze jeszcze zrobią. Umożliwili różne kontakty. Są uśmiechnięci i gotowi na różne wyzwania a to, że czasami Tomek jeszcze nie do końca dał się  przekonać do niektórych aspektów bezpieczeństwa na drogach dodaje pieprzu do naszych relacji ;).

Dziękujemy za to co do tej pory zrobili i oczywiście liczymy na dalszą współpracę.

Dzięki nim oswajamy tego „potwora” jakim jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym.